O nas

About Us

Ponad 10 lat doświadczenia

Dream Clean to grupa doświadczonych i świetnie wyszkolonych ekspertów. Tworzymy zintegrowaną firmę która zapewnia kompleksowe, wysokiej jakości, niezawodne rozwiązania w zakresie czyszczenia klientom komercyjnym, korporacyjnym i przemysłowym

Nasze staranne zarządzanie i etyka pracy mają kluczowe znaczenie dla filozofii firmy sprzątającej oraz strategiczne znaczenie dla świadczenia spójnych usług sprzątania wysokiej jakości. Jesteśmy dumni z tego, że nasze kierownictwo jest odpowiedzialne przed klientem poprzez bezpośredni dostęp i interakcję z naszym dyrektorem zarządzającym.

Nasze wartości

Najważniejsym celem jest, oczywiście Twoja satysfakcja ( oczywiście po naszym czyszczeniu ).

  • Klient jest najważniejszy: Każde zlecenie realizujemy, jakbyśmy to robili u siebie w domu. Cenimy każdą opinię i słuchamy klienta. To dzięki nim stale podnosimy jakość.
  • W harmonii ze środowiskiem: Starannie dobieramy wykorzystywane w pracy środki chemiczne oraz narzędzia pracy, aby minimalizować negatywny wpływ na środowisko naturalne i całe otoczenie.
  • Doskonalenie i innowacyjność: Szkolimy nasz personel w celu zapewnienia wysokiego standardu obsługi. Jesteśmy na bieżąco z najnowszymi innowacjami w zakresie ekologicznych produktów i technologii, dzięki czemu możemy wprowadzać to, co najlepsze do domów naszych klientów.
  • Ekspansja i wzrost: Dajemy się poznać od najlepszej strony. Tworzymy długotrwałe relacje i stale się rozwijamy. Dzięki temu przyciągamy nowych pracowników.

Historia Dream Clean

Nasze działania bazują ponad 10 letnim doświadczeniu

Dream Clean znany jest wśród swoich dotychczasowych klientów z zaangażowania przy jednoczesnym zachowaniu przyjazności dla środowiska. Mamy historię perfekcjonizmu i oddania naszym klientom, świadcząc profesjonalne i wysokiej jakości usługi sprzątania i czyszczenia.

Stale podnosząc jakość świadczonych usług sprzątania i czyszczenia pozostajemy konkurencyjny na rynku Gdańska, Gdyni i całego województwa Pomorskiego. Możemy zagwarantować satysfakcję, bezpieczeństwo i minimalizowanie oddziaływania na środowisko.

Stały wzrost oraz sytuacja rynkowa wymusiły utworzenie nowej struktury firmy w 2022 roku. To jednak jedyna zmiana. Ciągle jesteśmy tym samym zespołem specjalistów, którzy w porozumieniu z klientem wychodzą na przeciw najwyższym oczekiwaniom.

Kierownictwo również się nie zmieniło. Nadal pragniemy rozwijać nasze umiejętności, śledzić rynkowe nowości i analizować wyniki badań rynku, aby móc skutecznie wzrastać razem z naszymi klientami.

Verified by MonsterInsights