Mycie elewacji Gdańsk, Gdynia – Trójmiasto

Jeśli elewacja Twojego budynku jest już mocno zabrudzona, to nie myśl od razu o jej ponownym malowaniu. Bardzo często wystarczy po prostu solidne, profesjonalne mycie, które pomoże usunąć wieloletnie naleciałości na elewacji. Częstym również problemem właścicieli domów, przedsiębiorstw lub kamienic są wykwity, glony oraz nagary. Wbrew pozorom nie jest tak łatwo je usunąć. A na pewno nie rób tego samemu, ponieważ możesz pogorszyć sytuację. Koniecznie skontaktuj się z naszą firmą, która posiada bogate doświadczenie w czyszczeniu zabrudzeń na tynkach, cegłach oraz klinkierze. Ofertę mycia elewacji w Trójmieście kierujemy do klientów indywidualnych oraz firm. 

Mycie elewacji Trójmiasto

Mycie elewacji (Trójmiasto) uzależnione jest od nasiąkliwości tynku. Przykładowo z największej słyną tynki mineralne. Z kolei tynki silikatowe, akrylowe oraz silikonowe wykazują znacznie mniejszą podatność na różnego rodzaju zabrudzenia. 

Podczas samodzielnego czyszczenia i mycia elewacji w Trójmieście musisz być ostrożny, ponieważ przy nieumiejętnym stosowaniu detergentów oraz myjki możesz wyrządzić więcej szkód. Może być wówczas konieczne ponowne malowanie elewacji, co wiadomo jest bardzo drogie. Lepiej zlecić usługę mycia elewacji w Gdańsku lub Gdyni profesjonalnej firmie, która dobierze odpowiednie płyny, ciśnienie i strumień wody do rodzaju tynku oraz zabrudzenia.

Mycie elewacji Gdynia

Dlaczego warto powierzyć mycie elewacji (Gdynia, Gdańsk) specjalistom? Tynki mineralne są niezwykle delikatne. Jeśli nie pokryto ich warstwą ochronną, należy zrezygnować z czyszczenia ich szczotką. Ten rodzaj elewacji najbardziej lubi czyszczenie czystą wodą. Natomiast tynki akrylowe, silikonowe i silikatowe należy myć na sucho lub na mokro. Z kolei tynki w typie kornik będą znacznie bardziej narażone na osiadanie brudu przez swoją strukturę, w niej właśnie lubią osiadać wszelkiego rodzaju zabrudzenia. Inaczej sytuacja wygląda z tynkiem w typie baranka. Większe zabrudzenia usuwa się przy użyciu ciepłej wody oraz wyższego ciśnienia.

Mycie elewacji Gdańsk

Wykwity są często występującym problemem klinkieru oraz cegły. Jeśli posiadasz elewację lub ogrodzenia z tego surowca, to na pewno wiesz, o czym mowa. Z pewnością zastanawiasz się, skąd pojawiły się na elewacji te nieestetyczne białe plamy. Jednak problem dotyczy muru, ponieważ jego struktura jest dość specyficzna. Wykwity solne na murze powoduje wilgoć. Należy ją usunąć, stosując czyszczenie chemiczne. Po usunięciu wykwitów warto zadbać o odpowiednią impregnację. Można wówczas wykonać hydrofobizację, która zapobiega pojawianiu się soli, a do tego uszczelnia ona mur oraz niweluje drobne niedoskonałości.

Mycie elewacji Trójmiasto – dlaczego my? 

Szukasz profesjonalnej firmy zajmującej się myciem elewacji w Gdyni lub Gdańsku? Doskonale trafiłeś! Jesteśmy grupą doświadczonych i wyszkolonych ekspertów, którzy od lat specjalizują się w kompleksowym czyszczeniu i myciu elewacji w Trójmieście. Swoją ofertę mycia elewacji w Gdańsku lub Gdyni kierujemy zarówno do klientów komercyjnych, jak i przemysłowych czy korporacyjnych. Do swojej pracy podchodzimy z pełnym zaangażowaniem, a klienta zawsze stawiamy na pierwszym miejscu. Do mycia elewacji w Gdańsku czy Gdyni używamy wyłącznie najlepszych środków, bezpiecznych dla czyszczonej powierzchni. Doskonale radzimy sobie z różnorodnymi zabrudzeniami, nawet tymi najbardziej uporczywymi. Zawsze starannie dobieramy środki chemiczne i narzędzia pracy, aby nie szkodziły one elewacji, a także środowisku naturalnemu. Nasz personel jest nieustannie szkolony, dzięki czemu zapewnia on usługi mycia elewacji w Trójmieście najwyższej jakości.

Co jeszcze wyróżnia naszą firmę? Z pewnością fakt, iż nie działamy szablonowo. Do każdego zlecenia mycia elewacji podchodzimy indywidualnie. Zawsze przed rozpoczęciem pracy dokładnie przyglądamy się zanieczyszczeniom i powierzchni, a następnie dobieramy odpowiednie, bezpieczne preparaty. Ponadto chętnie odpowiadamy na pytania klientów i doradzamy. Z przyjemnością nawiązujemy stałe współprace i tworzymy długotrwałe relacje. Naszą największą dumą jest fakt, iż udało nam się zyskać wielu zaufanych klientów, którzy regularnie korzystają z naszych usług mycia elewacji w Gdyni i Gdańsku, a dodatkowo polecają nas swoim bliskim i znajomym.

Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą mycia elewacji w Trójmieście, zadzwoń, napisz maila lub skorzystaj z formularza kontaktowego. Gwarantujemy darmową wstępną wycenę i profesjonalną obsługę. 

 

Verified by MonsterInsights